KİRALAMA KOŞULLARI

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 23 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Kiracının ehliyeti en az 2 yıllık olmalıdır.Ek sürücü de yine aynı şartları sağlamak zorundadır.

KİRALAMA SÜRESİ
Kiralama süresi minimum 7 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. Bayram ve özel günlerde rezervasyon yapmadan önce Whatsapp hattı üzerinden iletişime geçiniz. 

REZERVASYON 
Rezervasyon kaydınız yapıldıktan sonra 24 saat içinde rezervasyon onay bilgileri mail adresinize ve bilgilendirme sms'i telefonunuza iletilecektir. Müsaitlik olmaması durumunda 24 saat içinde tarafızına dönüş yapılacaktır. Aynı gün içerisinde ya da mesai saatleri dışında yapılan rezervasyonlarda Whatsapp hattı üzerinden ya da 0552 809 0552 nolu telefonumuzdan rezervasyon numaranızı ileterek bilgi ve teyit alabilirsiniz.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 2 € EURO'dur.19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

SİGORTA
Tüm araçlarımız en fazla 4 yaşında olup  Rent A Car kaskoludur.Sitemizde belirtilen fiyatlara muafiyetli Kasko ücreti dahildir.
Kiralama yapacak kişi araç teslimatında mini onarım sigortası ve süper onarım sigortası hakkında bilgilendirilecektir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

Hızlı iletişim
  1. 0552 809 0552
  2. pluscartr@gmail.com

Whatsapp Destek

Mesut Kılavuz

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?